Pridať do obľúbených | Mapa stránok

Domov

Čas a miesto tréningu

Kontakt

História +

Kondo Katsuyuki

Kurilla Štefan

Daito-ryu a aikido

Media galéria +

Linky

sonna.com.ua

   Štefan Kurilla


3. dan Daito-ryu Aikijujutsu,
6. dan aikido Dentó Iwama ryu,
4. dan aikido Aikikai,
3 tradičné Mokuroku v zbraniach,
5. dan džudo,
5. dan Systema Spetsnaz,
tréner I. triedy aikido a džudo, certifikovaný inštruktor sebaobrany a asistent inštruktora Combat streľby IBSSA.

Štefan Kurilla je absolventom Ekonomickej Univerzity, Fakulty podnikového managmentu a kvalifikovaným trénerom I. triedy v aikido, džudo a certifikovaný inštruktor Systemy Spetsnaz (systém vyvinutý pre potreby špeciálnych jednotiek ministerstva obrany a vnútra Ruskej federácie).

Je profesionálnym inštruktorom bojových umení a majiteľom a manažérom fitness centra. Vyučuje v 5 samostatných Aikido štúdiách a má viac ako 300 študentov.

Bojovým umeniam sa venuje od roku 1978 a je držiteľom 23 majstrovských stupňov v
Daito-ryu Aikijujutsu, Aikido, Aikido zbraniach, Systema Spetsnaz a Džudo. Študoval pod vedením japonských majstrov priamo v Japonsku. Viedol tréningy v Rusku, Japonsku, USA, Kórei, Číne, Anglicku, Taliansku, Francúzsku, Maďarsku a Českej republike.

Je organizátorom a účastníkom VEČERA BOJOVÝCH UMENÍ - každoročnej najväčšej show bojových umení v SR a susedných štátoch od roku 1997.

Bol ocenený ďakovným diplomom Ministra obrany SR, diplomom a vyznamenaním Ministerstva vnútra Ruskej federácie, ďakovným diplomom veteránov Spetsnaz z Ruska, ďakovným diplomom bezpečnostného špecialistu amerických jednotiek v Kórei a plaketami prezidenta Kórejskej federácie Aikikai a Pennsylvánskej Univerzity za rozvoj aikido.

V roku 2005 obsadil 1. miesto v taktickej streľbe amatérov v organizácii International Bodyguard & Security Services Association v konkurencii pracovníkov zo security sektora z 11 krajín, kde úspešne zložil skúšky na asistenta inštruktora sebaobrany a Combat streľby.

V roku 2006 organizoval 1. celosvetové ukážky aikido spojené s medzinárodným seminárom, ktorého sa zúčastnili odborníci z 23 krajín z troch kontinentov.

V roku 2007 bol certifikovaný diplomom a plaketou ako najlepší bojovník ''BEST FIGHTER'' v organizácii International Bodyguard & Security Services Association v konkurencii bodyguardov a pracovníkov security sektora z 10 krajín a úspešne zložil skúšku na inštruktora sebaobrany IBSSA.

V roku 2009 bol ocenený ďakovným diplomom štátneho tajomníka Ministerstva obrany SR za rozvoj bojových umení na Slovensku.V roku 2009 bol ocenený ďakovným diplomom Ministerstva školstva SR za dlhoročnú prácu s mládežou v oblasti športu a rozvoja tradičných bojových umení na Slovensku.
   

MAPA STRÁNOK DOMOVČAS A MIESTO TRÉNINGUKONTAKTHISTÓRIAKONDO KATSUYUKIKURILLA ŠTEFANDAITO-RYU A AIKIDO

Všetky práva vyhradené © 2019 DAITORYU.sk, powered by ENABLE
tvorba web stránky, tvorba web stránok, tvorba webstránky, tvorba webstránok, tvorba webu